Adobe Audition – warto zainwestować?

www.dat.net.pl wykładziny w płytkach stoły sztaplowane

Korzystając z darmowych programów do nagrywania muzyki masz do wyboru kilkadziesiąt programów. Różnią się stopniem zaawansowania, a tym samym funkcjami.

Jedne są mniej, inne bardziej profesjonalne – do grona tych drugich z pewnością można zaliczyć program Adobe Audition. Program ten jest przeznaczony do nagrywania, ale i obróbki muzyki – z jego pomocą stworzysz na swoim komputerze małe studio.

W zależności od Twoich potrzeb, program doczekał się kilku edycji – każda jest dobra, musisz tylko zdecydować, na czym najbardziej Ci zależy. Adobe Audition jest wyjątkowo wydajny i pozwala doskonale przerabiać dźwięki, edytować je i miksować.

Możesz jej pogłaśniać lub przyciszać, a nawet nakładać je na siebie. Podczas pracy wykorzystasz mnóstwo efektów dźwiękowych.

Co ciekawe, program ten pozwala synchronizować nowopowstający dźwięk z materiałem wideo, dlatego tworząc muzykę, możesz od razu podłożyć ją pod teledysk – to ogromna oszczędność czasu. Poza tym masz pewność, że wszystko będzie się zgadzało.