AppDialer

erp budownictwo https://www.itgenerator.pl/komunikacja-wewnetrzna-w-firmie/ wieszaki na klucze do sublimacji

Aplikacja AppDialer pomagać ma użytkownikom w robieniu gruntownych porządków w aplikacjach telefonicznych oraz w utrzymaniu względnego ładu w smartfonie na co dzień. Idealna dla osób, które lubią buszować po internetowych marketach i często dają szansę nowym, niewypróbowanym jeszcze programom, które zalegają na dysku nieużywane.

Nawigacja w świecie dziesiątek aplikacji robi się z czasem kłopotliwa. Najczęściej wykorzystywane mają często swoje miejsce na pulpicie w ramach skrótu, ale reszta zaśmieca niepotrzebnie system.

Po otwarciu aplikacji i wpisaniu w wyszukiwarkę pierwszych liter następuje skanowanie zainstalowanych aplikacji i AppDialer w porządku alfabetycznym pokazuje je nad klawiaturą numeryczną. Wystarczy jedno kliknięcie i aplikacja się uruchamia.

Przydatne może być także, że jeszcze przed wpisaniem czegokolwiek aplikacja w prawym górnym rogu pokazuje listę najczęściej używanych aplikacji. AppDialer nie jest specjalnie skomplikowanym programem, ale pozwala szybko i skutecznie prześwietlić telefon w poszukiwaniu tego, co nas akurat interesuje.