Co z pralką?

http://oczyszczalniesciekow.net.pl/ https://kupmeble.pl/oferta/lozka-do-sypialni

Nie da się ukryć, że pralka jest dość dużym sprzętem gospodarstwa domowego. A jednocześnie nie da się w obecnych czasach bez niej obejść. Niestety zajmuje bardzo dużo miejsca, którego w kawalerkach i tak jest jak na lekarstwo. Pierwszą rzeczą, nad którą trzeba się zastanowić jest jej umiejscowienie. Czy lepiej ustawić ją w kuchni, czy też łazience.

Za kuchnią przemawia oczywiście większa dostępna przestrzeń. Łazienki w kawalerkach są zwykle mikroskopijnej wręcz wielkości, co sprawia, ze dołożenie tam jeszcze pralki graniczy z cudem. Jednak zdecydowanym minusem jest roznoszenie się dźwięków w po reszcie domu. Zamknięcie drzwi łazienki niweluje dyskomfort powodowany na przykład dźwiękiem wirowania. Drugą kwestią pozostaje ładowanie pralki.

Na rynku dostępne są ładowane od góry i dołu. To, jaka będzie dla ciebie idealna zależy od układu mieszkania oraz jego metrażu. W kawalerkach zwykle sprawdzają się lepiej ładowane od góry, gdyż nie wymagają przestrzeni dla otwierania drzwiczek. Problem może pojawić się, gdy masz nisko zawieszone szafki w kuchni lub łazience. Wtedy odpowiedniejsza będzie ładowana od dołu.