Dziecko – ważny pasażer, ważne wyposażenie

www.aviationcorner.pl http://katalizatory-dolnoslaskie.pl/ Amortyzatory

Dzieci są nierzadko trudnymi kompanami w podróży, zwłaszcza długiej. Trzeba się nieźle natrudzić, aby udogodnić im podróż, a tym samym zachować bezpieczeństwo. Producenci wchodząc naprzeciw młodym rodzicom wyposażając auta w szereg dodatkowych elementów.

Tę tendencję obserwuje się niemal na całym świecie, od Ameryki aż po samą Azję. Małe dziecko, mały kłopot chciałoby się powiedzieć – niestety nie, jeśli chodzi o samochody. Małe dziecko potrzebuje bezpieczeństwa, a to z pewnością zapewnia isofix, czyli system mocowania fotelików.

Zapewnia mu stabilność podczas jazdy, a rodzicom – spokój. Starsze dzieci siedzące z tyłu zajmiesz w czasie podróży np. bajką – przednie siedzenia mają z tyłu zamontowane monitory.

Specjalnie profilowane fotele, które można wysuwać także z tyłu także zasługują na bardzo duży plus. Duża przestrzeń z tyłu i kuferki pozwolą przechować maluchom wszystkie skarby. Dziecko w samochodzie to wymagający pasażer, na szczęście coraz częściej zauważalny na rynku motoryzacyjnym.