Kuchenne zazdroski

www.earshotmusic.biz http://kuchennepromocje.pl/220-sztucce-ambition

Firanki kuchenne, potocznie zwane zazdroskami to opcja, która od wielu lat święci swoje triumfy. Znane naszym babciom – teraz doceniane są przez nawet najbardziej wymagające panie domu.

Dlaczego zazdroski wciąż są na topie? Zazdroski to króciutkie firanki, o długości 30 – 90 cm. Dzięki dziurkom w materiale, zwykle nawlekane są na niewielki karnisz, w postaci metalowej rurki.

Można je plisować, podwijać, podpinać na żabkach lub pozostawić proste. Często firanki te, umieszczane są na wysokości połowy ramy okiennej, lub w dwóch rzędach na różnych wysokościach.

Zazdroski, oprócz tego, że można je wielorako modyfikować, posiadają też różne wzory. Często motywy te odnoszą się bezpośrednio do kuchennego otoczenia – występują na nich owoce, warzywa, kwiaty, a nawet sztućce i garnki.

Zazdroski dzięki temu, że są krótkie i przylegają do okien, pozwalają na wypełnienie kuchni większą ilością światła słonecznego. Te urocze firanki z pewnością świetnie podkreślą wystrój wnętrza kuchni i umilą atmosferę przygotowywania posiłków.