Łazienkowe minimum

http://www.marmite.eu/lp/brodziki-prysznicowe

Ściany pokryte kolorowymi kafelkami, które swobodnie można moczyć i wycierać bez żadnych uszczerbków. Wielka, prostokątna, kwadratowa bądź okrągła umywalka, z której nie wylewa się woda podczas mycia zębów. Stabilna szafka, w której poukładane są ręczniki i różnego rodzaju kosmetyki.

Na samym środku łazienki miejsce na wolnostojącą wannę, z masażem w której można siedzieć godzinami. Lustro, a nad nim jasno świecące, okrągłe halogeny. Na jednej ze ścian obowiązkowo musi znaleźć się drabinkowy grzejnik, który będzie niezbędny w zimowe wieczory.

Różnego rodzaju wieszaki i wielka szafka na środki czystości. Ponadto trzeba pamiętać, iż wszystkie dodatki powinny być dobierane z głową , muszą idealnie ze sobą współgraać i tworzyć nierozerwalną całość. Dobrym rozwiązaniem jest także zakup wielkiego wiklinowego kosza na rzeczy do prasowania, dzięki temu w łazience zawsze będzie panował porządek.

Nie można zapomnieć o nowoczesnym żelazku parowym, które poradzi sobie z największymi zagnieceniami. Jest ono marzeniem każdej pani domu.