Pokój dla małej księżniczki

klamka z blokadą https://tanieobrusy.pl/157-konfekcja-poscielowa

Urządzenie bajkowego pokoju dla dziewczynki wcale nie musi być kosztowne – wystarczy trochę dobrych pomysłów i kreatywności, by urządzić dziecku prawdziwie królewską komnatę. Pokój małej księżniczki niemal obowiązkowo powinien być różowy, możesz wybrać też pastelowe i kremowe kolory.

Dziecko będzie zachwycone, jeżeli w pokoju znajdzie się dużo tiuli i firanek oraz poduszek. Możesz wyposażyć pokój w baldachim – kupić gotowy można w wielu sklepach, jednak taką konstrukcję możesz też przygotować samodzielnie.

Wystarczy kupić odpowiednią ilość cienkiego tiulu oraz metolowy okrąg. Tiul przyszyj wzdłuż okręgu, a całość przy pomocy kilku gwoździ przymocuj do sufitu.

W pokoju dla dziewczynki ważne będzie oczywiście też wielkie łózko, jak dla prawdziwej księżniczki. Ogrom dużych poduszek i pluszowych maskotek powinny się nam nim znaleźć obowiązkowo.

Jeżeli dziewczyna jest już starsza to na pewno ucieszy się też z toaletki lub wysokiego lustra, przy którym będzie mogła się przebierać w sukienki. Takie lustro z pewnością posłuży jej też kiedy będzie nastolatką czy już dorosłą dziewczyną.