Pośrednicy i samochody z zagranicy

www.thegp3blog.com Poprostu najlepsze Części audi A3 w takiej cenie http://www.haik.pl

Komis to jedna opcja, z której może skorzystać konsument zainteresowany nabyciem auta z drugiej ręki. Są jeszcze inne rozwiązania, wśród których na czoło wysuwa się skorzystanie z usług pośrednika. Ludzie zajmujący się sprzedażą konkretnych samochodów używanych klientom indywidualnym są na rynku bardzo cenieni.

Z reguły mogą sobie pozwolić na to, by poświęcić interesantom więcej uwagi, są przy tym w stanie wynajdywać bardzo ciekawe kąski na rynku wtórnym. Rzecz jasna zazwyczaj wybór pada na używany samochód sprowadzony z Zachodu – dominują Niemcy, Holandia czy Francja. Warunkiem stawianym przez klienta jest z reguły to, by dana maszyna miała pierwszego właściciela (raczej nikt nie chce korzystać z pojazdu, który przeszedł przez kilku różnych użytkowników).

Nasz pośrednik otrzymuje od nas specyfikację zamówienia, w której określimy nasze oczekiwania wobec samochodu. Potem trzeba jedynie czekać aż zadzwoni do nas z kilkoma propozycjami. Jeśli się zdecydujemy, obie strony będą zadowolone z transakcji.