Rolety – płótno do malowania

krzesła weselne Plakaty na ścianę czarno-białe

Rolety to prosty i praktyczny sposób, aby zasłonić okno przed światłem słonecznym, czy też uchronić mieszkanie przed niepożądanymi spojrzeniami zainteresowanych. Od wielu lat rynek proponuje nam rolety w różnych kolorach i wzorach, które możemy wybrać z oferty firmy. Niewielu jednak wie, że rolety to również miejsce na wyrażenie siebie.

Brzmi absurdalnie? Niekoniecznie! Istnieją w Polsce artyści, którzy tworzą na roletach unikatowe przedstawienia i ornamenty. Firmy, które współpracują z takimi designerami, mogą więc zaoferować klientom niebanalną kompozycję, która dopełni wnętrze mieszkania. Ponadto, osoby z zacięciem artystycznym, same mogą stworzyć na zakupionej rolecie własną kreację.

Można użyć do tego farb akrylowych, które sprawdzą się na powierzchni materiału rolety. W ten sposób, możemy codziennie zachwycać się unikalnością i oryginalnością tak banalnego przedmiotu, jakim jest roleta. Z pewnością taki autorski design, zostanie doceniony zarówno przez domowników, jaki przez gości.