Wnętrzarskie 2in1

www.bambinowyszkow.edu.pl

Jeśli właśnie stałeś się szczęśliwym posiadaczem własnych czterech kątów w postaci kawalerki, to na pewno zastanawiasz się, jak ją funkcjonalnie urządzić. Temu niełatwemu zadaniu umieszczenia niezbędnych rzeczy na małej powierzchni pomogą sprostać meble pełniące dodatkowe funkcje.

Choć wydaje się to pomysłem rodem z filmów, istnieją na rynku meble, które na przykład jednocześnie pełnią rolę łóżka oraz biurka, mały stolik w kilku ruchach zamieniający się w stół jadalniany dla kilku osób lub szafę, która kryje ogromne małżeńskie łoże. Stół zwykle jest problematyczny w kawalerce.

Jedna lub dwie osoby mogą zjeść posiłek przy blacie kuchennym lub stoliku kawowym. Co jednak, jeśli chcemy zorganizować przyjęcie lub zaprosić rodzinę na niedzielny obiad? Stoły o których mowa wyżej mają ukryty sprytny mechanizm.

W kilku ruchach może rozsunąć stolik i dodać kolejne segmenty, które doskonale stapiają się ze strukturą reszty elementów. Łączenia są praktycznie niewidoczne.

Warto poszukać rozwiązań tego typu. Może nas zaskoczyć ich prostota i funkcjonalność.

Jak łatwo można sprawdzić, nawet niewielki metraż może zaspokoić potrzeby mieszkańców i nie zmuszać do dużych wyrzeczeń.