Zmienić profesję

www.kszielonoczarni.pl wykładziny w płytkach

Brak Informatyków jest tak widoczny, że bardzo dużo firm inwestowało w przebranżowienie swoich pracowników, ponieważ nie byli w stanie obsadzić stanowisk informatycznych nowymi pracownikami. Ogłoszeń w tej branży jest mnóstwo na każdym z portali ogłoszeniowych. Informatyk to jeden z najbardziej dochodowych i poszukiwanych pracowników przez przedsiębiorców.

Wynagrodzenia, ubezpieczenia, szkolenia, premie czy pakiety to w zasadzie posiada w swojej ofercie każdy pracodawca chcący zatrudnić informatyka. Niektórzy zwątpili w znalezienie pracowników i postanowili przeszkolić pracowników na innych stanowiskach pracy, aby wsparli segment informatyczny w firmie. Sytuacja jest zaskakująca a rynku pojawia się coraz więcej firm, która świadczy usługi, które nie są możliwe do zrealizowania bez odpowiednich pracowników – a tych po prostu brak.

Tu pojawia się pytanie czy tak mało w dzisiejszych czasach informatyków, czy ci po prostu zakładają swoje firmy a może z taką wiedzą wyjeżdżają poza granicę kraju.